עו"ד לתביעות אובדן כושר עבודה – איך מוצאים תותח בתחום

מציאות חיינו השגרתית והנעימה יכולה להתהפך בבת אחת עקב תאונה או פגיעה, שעלולות לגרום לנו לאבד את היכולת להמשיך ולעבוד.

לכן, בכדי למצות את כלל הזכויות וההטבות המגיעות לכם, מומלץ לפנות לעו"ד מומחה ומקצועי בתחום תביעות אובדן כושר עבודה.

כיצד מוצאים אחד כזה? מוזמנים לקרוא

 

כששגרת החיים מתהפכת

רובנו התרגלנו לשגרת החיים השוטפת של בית-עבודה-משפחה ואנו מצליחים לשלב מידי פעם גם טיולים ונופשים מרעננים. אך שגרת חיינו אינה תמיד נתונה לשליטתנו המוחלטת, ומטבע הדברים, תאונות ופציעות הן לצערנו חלק די שכיח בחיים.

כשמדובר בתאונה או פציעה המשביתה אותנו למספר ימים, הרי שלרוב יש לנו את הכוח והכלים להתמודד עם ההשלכות הנובעות ממצב זה. אם באמצעות החוק המקנה לעובדים ימי מחלה או דמי פגיעה ואם באמצעות תמיכתם של בני המשפחה והקרובים אלינו. אך כאשר מדובר בתאונה המשביתה אותנו לטווח זמן ארוך, המצב הופך לעיתים לנטל את משפחתנו ואף מהווה אתגר כלכלי לא פשוט.

 

אובדן כושר עבודה

ההגדרה של אובדן כושר עבודה היא מצב בו אדם אינו יכול להמשיך ולעבוד עקב מחלה או תאונה. בכדי להבטיח התמודדות מיטבית עם מצב זה, רבים מבטחים את עצמם בפוליסות ביטוח שונות ומגוונות, באמצעות חברות הביטוח השונות או קרנות הפנסיה. במקרה של פציעה או מחלה, המונעים מהאדם להמשיך לעבוד, ביטוחים אלו נותנים מענה לטווח הארוך, בדרך כלל עד גיל פרישה, באמצעות קצבה חודשית.

ככלל, ישנם כמה סוגי פוליסות ביטוח אובדן כושר עבודה, אך ישנם שני סוגים עיקריים- אובדן כושר עבודה מקצועי, הנחשבת לרחבה יותר היות והיא מכסה את המבוטח באופן מותאם ואישי יותר- בהתאם לעיסוקו, השכלתו וניסיונו וביטוח אובדן כושר עבודה, המכסה מקרים בהם המבוטח לא יכול חזור לעסוק בעבודתו שעבד בה לפני התאונה ו/או המחלה.

 

תשלום אובדן כושר עבודה

כפי שהזכרנו, הגורמים האחראים לפצות את האדם במקרה של אובדן כושר עבודה, הם חברות הביטוח השונות (בהתאם לפוליסה שנרכשה) והמוסד לביטוח לאומי. המוסד לביטוח לאומי אחראי על פיצויים במקרה של תאונה במקום העבודה, תאונת דרכים או נכות כללית. בפוליסות הביטוח שנרכשו באופן פרטי, יש לבחון היטב את הכיסויים והחריגים המופיעים בתנאי הפוליסה.

 

איך למצוא עורך דין תותח?

במקרה של אובדן כושר עבודה, כשמצבנו הבריאותי ממילא אינו בשיאו ואף מצב הרוח שלנו, אנחנו רוצים לקבל את המגיע לנו במהירות האפשרית, ובצדק. אך כשמדובר בהתנהלות מול חברות הביטוח ו/או המוסד לביטוח לאומי, הדרך להשגת התגמולים הופכת למאתגרת ואף מתסכלת בחלק מהמקרים.

לכן, חשוב למצוא עורך דין מקצועי, המתמחה בתביעות אובדן כושר עבודה ובהתנהלות מול חברות הביטוח. ניתן למצוא עורך דין תותח בתחום באמצעות המלצות, בין אם מחברים או מכרים ובין אם דרך האתר וממליצים שונים. בנוסף, חשוב לשים דגש על תיקים ומקרי עבר בהם הצליח עורך הדין למקסם את זכויות התובע ולהוציא פיצויים מוגדלים.

פרטים ומידע בתחום הפיצויים באתר https://pitzuim.co.il.

 

זכוכית מגדלת

אולי תאהבו גם את

קניית דירה
הכל על רכישת דירה באילת

אילת, עיר הנופש של ישראל, היא פיסת גן עדן השוכנת לאורך חופי ים סוף. אילת ידועה בחופים המדהימים שלה, בחיי הלילה התוססים ובשמש המאירה לאורך

קרא עוד »
תביעה לאובדן כושר עבודה
מה זה אובדן כושר עבודה

שגרת החיים של רבים מאיתנו כוללת שעות רבות של עבודה, אשר מאפשרות לנו בסופו של דבר להתפרנס בכבוד ולשמור על איכות חיים מיטבית, עבורנו ועבור

קרא עוד »
חשיבות הסכם ממון

כאשר בני זוג מתגרשים, הם עשויים לערוך הסכם ממון לקבוע כיצד יש לחלק נכסים כמו כסף ורכוש. אם שני הצדדים מסכימים, בדרך כלל ניתן להימנע

קרא עוד »
רשלנות רפואית בסרטן הכבד

הכבד הוא אחד האיברים הפנימיים החשובים בגוף האדם, והוא אחראי על מגוון פונקציות כמו חילוף חומרים, נטרול רעלים, הפקת כימיקלים שנחוצים להליך העיכול וכן הוא

קרא עוד »