עדשות מולטיפוקל – האם זו השקעה חכמה

חלק מאיתנו נולדים עם פגמים בעיניים, חלק מאיתנו נולדים עם האפשרות לראות בצורה מצוינת, וחלק מאיתנו מתמודדים עם בעיות ראייה שמתפתחות אצלם עם הזמן.

ברגע שהראייה שלנו נפגמת מסיבות כמו גיל, שחיקה של העיניים בעקבות מאמץ ועוד, קיימים מגוון פתרונות שכדאי להכיר על מנת להצליח לחיות לצד הפגמים.

עדשות מופליפוקל נחשבות לפתרון מעולה עבור אנשים רבים, אז בואו נבין ביחד האם מדובר כאן על השקעה חכמה או לא.

 

עדשות מולטיפוקל – בואו נתחיל מהיכרות קצרה

אז מי אתן בכלל, עדשות מולטיפוקל? אם כן, מדובר כאן על עדשות שיש להן יותר מ-3 מוקדים שונים. המוקדים השונים מאפשרים לאנשים הסובלים מבעיות ראייה לשפר את הראייה שלהם במרחקים שונים. ניתן להבחין בשיפור אדיר בראייה למרחקים קרובים, למרחקים, וכן להנות ממעברים חלקים בין טווחי הראייה השונים.

 

למי מתאימות עדשות מולטיפוקל?

עדשות מולטיפוקל מותאמות לאנשים שחווים התדרדרות בראיה מעל גיל 40 וגם לאנשים שמרכיבים משקפיים לראייה למרחק ושמים לב להתדרדרות בראייה שלהם גם מקרוב. בנוסף גם אנשים שרוצים למצוא פתרון אופטי לכמה וכמה טווחים ומרחקים יכולים להנות מעדשות מולטיפוקל.

למעשה, נוצר כאן מצב שאנשים שמשתמשים בשני זוגות משקפיים שמשמשות אותם לצרכים שונים להנות מזוג משקפיים אחד שיכול לתת להם מענה יעיל, טוב ואפקטיבי.

 

איך בוחרים עדשות מולטיפוקל?

עדשות מולטיפוקל שונות זו מזו באיכות העדשה, ביכולת המעבר שלהן בין המוקדים השונים, באיכות הציפוי של העדשה ובגורמים שונים נוספים. בגלל השוני בין עדשות מולטיפוקל השונות, כל אדם צריך לקבל באופן אישי ופרטני עדשות מולטיפוקל המתאימות לו.

ומה השוני בין האנשים? ובכן, כל אחד מאיתנו עוסק בתחומים אחרים, זקוק למשקפיים לצרכים אחרים, עובד בעבודה שונה שמצריכה ממנו ישיבה ממושכת מול מסכים או דווקא לא דורשת ממנו ישיבה מסוג כזה ועוד. התאמה של עדשות מולטיפוקל לכל אדם באופן אישי מייצרת התאמה מושלמת ואפשרות להנות מראייה טובה.

 

אז האם זו השקעה חכמה? תגידו לנו אתם

אם אתם שואלים אותנו, מדובר כאן על פתרון לא פחות ממושלם עבור אנשים שזקוקים לסיוע בראייה שלהם. ולא רק זה, מדובר כאן על שלוש דרגות שונות של מחיר עדשות מולטיפוקל, כך שגם אם מבהיל אתכם להוציא מהכיס סכומי כסף אדירים – תוכלו למצוא לעצמכם פתרון.

המחירים של עדשות מולטיפוקל משתנים בהתאם ליצרן של עדשות מולטיפוקל, איכות העדשות וגורמים נוספים ששפיעים עליה, אז בואו נבדוק כמה בעצם זה אמור לעלות לכם.

 

מחירים של עדשות מולטיפוקל

כאשר מדברים על עדשות מולטיפוקל בדרגה בסיסית, מדובר על טווח מחירים שנע בין 490 ₪ ל-990 ₪. הטווח יקבע בהתאם לעובי העדשה. לעומת זאת, כאשר מדברים על עדשות מולטיפוקל בדרגה מתקדמת יותר, מדובר על טווח מחירים שנע בין 790 ₪ ל-1,490 ₪.

 

 

אולי תאהבו גם את

השקעת נדל"ן
מגמות השקעות נדל"ן בדובאי

דובאי היא כבר זמן רב יעד פופולרי להשקעות נדל"ן, ומושכת משקיעים מכל רחבי העולם. מיקומה האסטרטגי של העיר, הסביבה הפטורה ממסים ותשתיות ברמה עולמית הופכים

קרא עוד »
בחירת בית השקעות
איך בוחרים בית השקעה?

בחירה של בית השקעות היא אחת הבחירות החשובות ביותר שאותה כל משקיע צריך לקבל בתחילת דרכו. בית ההשקעות הוא המקום שדרכו אנחנו מנהלים את ההשקעות

קרא עוד »