האם מנעולן הוא השקעה נכונה לעסק:

מדי פעם אנחנו נתקלים בפרק של 'יצאת צדיק' שעוסק במנעולנים, מוצאים על דלת הבית  מגנט ובו מספר של מנעולן, או שומעים מחברים שהיה אצלם מנעולן.

אך מה תפקידם של המנעולנים, ובאילו מקרים כדאי להזמין אותם?

 

מנעולנים – מתי צריך אותם?

מנעולנים הם בעלי מקצוע הצוברים ידע נרחב במסגרת עבודתם, החל במנעולים לחדרי שינה וכלה במנעולי כספות.

החלפת צילינדרים – במידה ועברתם דירה, או שכרתם נכס חדש במסגרת העסקים שלכם, יתכן ותרצו להחליף צילינדר בדלתות שונות. החלפת הצילינדרים יכולה להוות אמצעי בטיחות, אך גם אמצעי נוחות (תתפלאו לגלות כמה מפתח מובנה משדרג את איכות החיים שלכם!).

התקנת דלתות – נכנסתם לדירה חדשה? רוצים להפוך את הכניסה של בית העסק שלכם להדורה ומרשימה? אין דרך יותר טובה לעשות זאת מאשר דלת כניסה מרשימה. גם במקרה הזה המנעולן יכול לעזור לנו, שכן חלק מהסמכתו היא התקנת דלתות.

פריצת מנעולים – בין אם מדובר בדלת הרכב ובין אם מדובר בכספת של העסק, פריצת מנעול היא עסק רגיש. לכן, במידה ונתקעתם ללא גישה לרכב/דירה/משרד/כספת, תרצו לבחור בעל מקצוע אמין, שתוכלו לסמוך עליו.

 

למה שלא אעשה זאת בעצמי?

בכדי להפוך להיות מנעולן יש לעבור הסמכה באחת המכללות. במסגרת הלימודים מתמקצעים המנעולנים במגוון תחומים: התקנה של צילינדרים, פריצת מנעולים, שכפול מפתחות, ואפילו קידוד מנעולים דיגיטליים (מי ידע שקיים דבר כזה?!). ההסמכה חשובה מאד, משום שהיא מספקת ידע הכרחי לביצוע העבודות בצורה טובה ובטוחה. במידה ותחליטו לנסות ולהחליף צילינדר בעצמכם, למשל, אתם מסתכנים בפגיעה בדלת ואולי אף בהריסתה, אך חשוב מכך – בפגיעה בביטחונכם האישי.

למרות חשיבות הלימודים וההסמכה בתחום המנעולנות, אין פיקוח ממשלתי על בעלי המקצוע. לכן, אם אתם כבר בוחרים להשקיע את הכסף, כדאי שזה יהיה בבעל מקצוע שניתן לסמוך עליו. על כן היינו ממליצים לבחון שני דברים בטרם תבחרו מנעולן: הראשון הוא תעודת הסמכה, המעידה על כך שהמנעולן שבחרתם סיים את הכשרתו. הדבר השני הוא תעודת היעדר עבר פלילי מהמשטרה, תעודה שמעידה על כך שבעל המקצוע שבחרתם הוא אדם שניתן להפקיד בידיו את הכניסה לביתכם.

 

מנעולן לבתי עסק

כבית עסק, יתכן ותרצו להחזיק מנעולן קבוע, אליו תוכלו לפנות בכל צורך. אתם בטח שואלים את עצמכם, כמה דברים כבר בית עסק יכול להצטרך ממנעולן? אולי תופתעו, אבל הרבה! התקנת דלתות, התקנת צילינדרים, ואפילו פריצת מנעולים – החל ממנעול לדלת השירותים ועד לפריצת המנעול של כספת בית העסק. כל אלה מצריכים מקצועיות רבה, לצד ניסיון. נוסף על תכונות אלה, רצוי שהאדם איתו תעבדו יהיה גם אדיב, וזמין לספק לכם שירות בכל עת.  במקרה ואתם מחפשים פורץ מנעולים בבאר שבע – היינו פונים לויטלי. שירות אדיב ומקצועי גם יחד!

אולי תאהבו גם את

תוכנית עסקית
כך מתכננים תכנית עסקית מושלמת!

תכנית עסקית מושלמת היא שרטוט מדויק של נתונים משמעותיים אודות המטרות והאסטרטגיות של העסק. תכנית עסקית היא כלי עבודה חשוב עבור מנהלים, משקיעים, יזמים ושותפים

קרא עוד »
לבחור משרד רואי חשבון מעולה
מה עושה רואה חשבון

רואה חשבון הוא אקדמאי שמעניק שירותים פיננסיים לחברות ועסקים פרטיים או ציבוריים, תוך דגש על רמה גבוהה של מקצועיות, תמיכה אינטנסיבית בלקוחות ויחס אישי. המאמר

קרא עוד »