למה עדיף להתנהל מול סוכנות ביטוח

התחרות בענף הביטוח גבוהה ואמנם, ניתן להשיג ביטוח במחיר משתלם ומוזל, אך האזרח הקטן לא יודע למצוא את הביטוחים המשתלמים וכך, חברות הביטוח חוגגות. כדי להנות מתיק ביטוחים יעיל לאורך כל הדרך, כדאי לרכוש את הביטוחים דווקא אצל סוכן ביטוח. היתרונות בהתנהלות מול סוכן ביטוח הן רבות.

 

סוכן ביטוח יוודא שתיק הביטוח שלכם אופטימלי

ענף הביטוח חווה שינויים מידי תקופה וכך מתקופה לתקופה ניתן לראות איך מחירי הפרמיות משתנות. נוספים כיסויים נוספים באותו מחיר והתחרות המתפתחת שוברת את השוק.

סוכן ביטוח יאתר עבורכם את הביטוחים הקיימים על שימכם, יבדוק שאתם לא משלמים מחיר יקר ולא על כפל ביטוח וכך, במקרה של צורך בייעול, הוא ימליץ על שינויים מסויימים. כנסו לאתר https://thesafeharb.co.il כדי לקבל מידע ישיר על הביטוחים הקיימים על שימכם, ללא עלות.

 

סוכן ביטוח נשאר זמין עבורכם

נקלעתם למקרה ביטוחי ואתם מעוניינים להגיש תביעה מול חברת הביטוח. חברות הביטוח לא ממש שמחות לשלם תביעות. וכך, פעמים רבות המבוטח מוצא את עצמו חסר אונים, לא יודע איך מגישים תביעה, על מי ללחוץ ומה ניתן לעשות כי לייעל את התהליך.

אך המצב שונה כאשר הביטוח נרכש אצל סוכן ביטוח זמין. הסוכן יהיה זמין עבורכם והוא זה שיסייע לכם בהגשת התביעה מול חברת הביטוח. הוא יתנהל עבורכם מול חברות הביטוח עד שתקבלו את מלוא הכסף המגיע לכם.

 

סוכן ביטוח ינהל משא ומתן עבורכם

כבר ברכישת הביטוח סוכן הביטוח ידאג לגייס לכם את הביטוחים הטובים ביותר עבורכם. הוא ידאג לנהל משא ומתן עם חברת הביטוח להוזלת מחיר הפרמיה. אישור העדר תביעות מסייע פעמים רבות בהוזלת ביטוח רכב לדוגמא. חשוב לדעת שכאשר האזרח הקטן מתמקח על עמדתו, זה שונה מסוכן ביטוח שמתמקח ויודע לעמוד על שלו כדי שהלקוח שלו יקבל את המיטב.

 

סוכן ביטוח ינגיש לכם מידע

גם אם לאחר תקופה מיום רכישת הביטוח, אתם מעוניינים לערוך סדר בתיק הביטוחי ואתם מעוניינים לקבל מידע עדכני ומקיף על הביטוחים הקיימים על שימכם, סוכן הביטוח אליו פניתם יוכל לסייע לכם בזאת בקלות יתרה, כחלק מהשירות שהוא נותן לכם.

 

על מה להקפיד כאשר מחפשים סוכן ביטוח?

בחיפוש אחר סוכן ביטוח חשוב לחפש סוכן ביטוח מומלץ, כזה שיש לו וותק וניסיון. אתם לא רוצים להיות שפני ניסיון של אף אחד. אך יחד עם זאת, חשובה מאוד המקצועיות, הזמינות והשירותיות. אתם לא רוצים להרגיש שעושים לכם טובה שמטפלים בתיק הביטוח שלכם… מגיע לכם לקבל יחס אישי, מקצועי ואמין.

חשוב לשים לב, סוכני ביטוח מסויימים מציעים ייעוץ ביטוח כאשר המטרה שלהם בייעוץ היא לשווק מוצרי ביטוח מסויימים. חשוב לפנות דווקא לסוכן ביטוח אמין, נטול אינטרסים אישיים.

סוכנות ביטוח

אולי תאהבו גם את

מטבעות בית
מתי זה משתלם לעשות ביטוח דירה?

הדירה היא אחד הנכסים היקרים ביותר עבורנו, כלכלית ומנטלית. בדירה שלנו אנו מאחסנים מגוון חפצים ורהיטים יקרים לרבות: מחשבים, כלי כסף, תכשיטים, תמונות ועוד. על

קרא עוד »