כך ביטוחים שונים יחסכו לך המון כסף!

רכישה של ביטוח מכל סוג שהוא יכולה לחסוך לכם הרבה כסף. סביר להניח ששמעתם את האמרה הזו לא פעם, אך לא העמקתם מספיק בנושא, כדי להבין איך החיסכון בא לידי ביטוי בפועל. אם כך, כדאי שתישארו כאן ותכירו בנושא מקרוב. קראו את השורות הבאות בעיון רב ותהיו בטוחים שתכירו בדרך שתאפשר לכם ליהנות מביטחון כלכלי.

 

ביטוח רכב

נפתח את המדריך בהצגת הביטוח החיוני שצריך להימצא אצל כל נהג – ביטוח הרכב. החזקת ביטוח חובה מאפשרת לכסות את נזקי הגוף שעשויים לבוא לידי ביטוי במידה ותתרחש תאונה. שכן, הביטוח יכסה בסופו של דבר את הנזקים שאירעו לנפגעים (הולכי רגל, נוסעים ברכב, הנהג ועוד). מי שלא יחזיקו בביטוח חובה, עשויים לחוות הפסדים כלכליים גבוהים במיוחד בעקבות 2 הסיבות הבאות:

  1. מדובר בעבירה על החוק שמובילה לתשלום קנס
  2. אתם תצטרכו לממן בגפכם את הנזקים שאירעו לגוף ו\או לרכוש של המעורבים בתאונה. חשוב לציין שמדובר בסכומי עתק

 

ביטוח רכב

 

ביטוח דירה

הגיע הזמן להכיר בביטוח הדירה שיכול לחסוך לכם כסף רב. נסביר שזה יבטח את הנכס (שמשמש אתכם למגורים) מ – 2 הבחינות הבאות:

  1. מבנה – יינתן כיסוי לנזקים שאירעו לרצפה, קירות, תקרה או כל מה שקשור למבנה, במידה ויתרחשו נזקי אש, רעידת אדמה, הצפה שאירעה ממקור מים חיצוני ועוד
  2. תכולה: תוכלו לקבל החזרים על פגיעה שאירעה לרכוש וחפצים שהיו בביתכם (בהתאם לתנאי הפוליסה)

 

אנשים שלא מחזיקים בביטוח דירה עשויים למצוא את עצמם חסרי כל. לעומת זאת, אחרים שרכשו ביטוח דרך הומי יוכלו ליהנות מביטחון כלכלי. שכן, חברת הביטוח תכסה את ההוצאות ותחסוך להם כסף רב.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל

נסיעה קצרה לחופשה בחו"ל עשויה לעלות לכם ביוקר. שכן, אתם יכולים לצורך הדוגמא להיתקע באמצע טרק בהרים או לקחת חלק בפעילות אקסטרים שתסתיים בביקור בבית חולים מקומי. תרחישים אלה מובילים כידוע, להוצאות גבוהות במיוחד שאנחנו, האנשים הפשוטים, לא יכולים לעמוד בהם. הפעלת ביטוח נסיעות טרם היציאה מהארץ, תאפשר לכם לחסוך הון במידה ותצטרכו להזמין שירותי איתור וחילוץ, לקבל טיפולים רפואיים ועוד.

קניית ביטוח

 

איך בוחרים ביטוח?

חשוב לציין שתצטרכו לבחור את הביטוח בחכמה. שכן, יש פוליסות שיחסכו סכום כסף נמוך יחסית. שכן, הפוליסות משתנות מחברה אחת לאחרת. לכן, ההמלצה היא לקבל מראש לפחות 2 או 3 פוליסות מחברות ביטוח שונות, כדי שתוכלו לבדוק את טיבן ולבחור את זו שתעניק לכם את הכיסוי הגבוה ביותר.

 

מילים אחרונות לסיום

רכישה של ביטוחים מסוגים שונים יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף בסופו של דבר. היו חכמים, חשבו על העתיד שלכם ותכינו לעצמכם רשת ביטחון שתעניק תמיכה כלכלית במידה ותצטרכו להתמודד עם תאונה מורכבת, מחלה קשה או פגיעה שתתרחש במהלך שהות מחוץ לארץ.

לבחור את הביטוח בחוכמה

אולי תאהבו גם את

פגישת סוכן ביטוח
3 טיפים לבחירת סוכן ביטוח

בחירת סוכן ביטוח היא החלטה משמעותית שיכולה להשפיע על הביטחון הכלכלי והאישי של הפרט והמשפחה. סוכן ביטוח מיומן ואמין יכול לסייע בבחירת הכיסויים המתאימים ביותר,

קרא עוד »