הפנסיה של המאה ה 21 – השקעות אלטרנטיביות

מעוניינים להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה? הכתבה הבאה בדיוק בשבילכם! שימו לב שכאשר אתם רוצים להשקיע את הכסף שלכם, אתם לא חייבים להיצמד לדרכים הישנות והעתיקות כמו השקעה במניות או באג"ח.. קבלו הצצה להשקעות האלטרנטיביות החדשות שאתם חייבים להכיר.

 

קרן השקעה בדיור נתמך (מוגן)

אחת הדוגמאות לתחום של השקעות אלטרנטיביות היא קרן השקעה בדיור מוגן המיועד עבור אוכלוסיית הגיל השלישי הזקוקה לסיוע. אסטרטגית ההשקעה של הקרן היא רכישת נכסים שיוכלו להיות מותאמים עבור אוכלוסיית הגיל השלישי בעלת צרכים מיוחדים. לאחר מכן, הקרן משכירה את אותם נכסים למוסדות כמו דיור מוגן או בתי אבות שיוכלו לעשות שימוש בנכסים לצורך טיפול בבני הגיל השלישי.

מדובר בהסכמי שכירות ארוכים יציבים העומדים באופן ממוצע על משך של עשרים שנים. היתרון בהשקעה זו הוא העובדה שמוסדות אלו ממומנים באופן מלא על ידי רשויות מקומיות באנגליה על פי חוק ולכן קיימת ערבות לקבלה שוטפת של תקבולי שכירות.

 

השקעה בקרן השקעה פרטית

קרן השקעה פרטית היא למעשה קרן שמטרתה להשיר רווחים על ידי השקעה. מי שמנהל את ההשקעה הפרטית הוא השותף הכללי שקובע את המדיניות ולמעשה מצרף אליו לצורך ההשקעה שותפים הנחשבים ל"מוגבלים" אשר משקיעים בקרן.

שותפים אלו הם בדרך כלל מוסדות פיננסיים דוגמת קרנות פנסיה או קרנות הון סיכון. היתרון של קרנות אלו הן העובדה שהן מהוות תחליף לשוק ההון. כתוצאה מכך קיימת פחות תנודתיות של תיק ההשקעות מה שמגן על המשקיעים מתקופות של משבר כלכלי.

 

קרנות השקעה הסוחרות בביטוחי חיים

סחר בפוליסות ביטוח מתרחש באופן נפוץ במיוחד בארצות הברית. בשיטה זו ניתן להעביר ביטוח חיים פרסונלית עבור גור שלישי בתשלום. מי שרוכש את פוליסת הביטוח משלם מראש את מחיר הפוליסה והופך למעשה להיות המוטב של הפוליסה. כך הרוכש למעשה לוקח אחריות גם על תשלומי הפוליסה השוטפים ובמקרה של אירועי ביטוח או פטירה של בעל הפוליסה המקורי, המוטב ייהנה מכספי הביטוח.

 

השקעות משפטיות

השקעות משפטיות הן השקעות שבהן עורכי דין ומשקיעים מגישים יחדיו תביעה על מנת לזכות זה ולקבל בתמורה מהנתבע. מדובר לרוב בתביעות כמו רכוש או נזיקין למשל. השקעה בתביעה חייבת לממן את שכר הטרחה של עורכי דין וגם הוצאות משפטיות אחרות כמו אגרות, הוצאות רפואיות וכו'). היתרון של השקעה משפטית היא שבמידה וקיימת זכיה בתביעה, המשקיעים מקבלים בחזרה את מה שהשקיעו בשקלול של תוספת אחוזים שהוגדרו מראש.

 

לסיכום,

אם אתם רוצים להשקיע בדרכים חלופיות לשוק ההון והבורסה שנוטה להיות תנודתית ומסוכנת יותר, כדאי מאוד שתתמקדו בהשקעות אלטרנטיביות. בדרך זו תוכלו להרוויח כסף באופן שונה ולעיתים אף מהיר יותר ביחס להשקעות הרגילות בשוק. כמובן שכדאי לבדוק מראש מהי הדרך המתאימה לכם ביותר על מנת שתהיו בטוחים שעשיתם את ההשקעה הנכונה לכם ביותר.

להשקעות אלטרנטיביות

אולי תאהבו גם את

השקעת נדל"ן
מגמות השקעות נדל"ן בדובאי

דובאי היא כבר זמן רב יעד פופולרי להשקעות נדל"ן, ומושכת משקיעים מכל רחבי העולם. מיקומה האסטרטגי של העיר, הסביבה הפטורה ממסים ותשתיות ברמה עולמית הופכים

קרא עוד »
בחירת בית השקעות
איך בוחרים בית השקעה?

בחירה של בית השקעות היא אחת הבחירות החשובות ביותר שאותה כל משקיע צריך לקבל בתחילת דרכו. בית ההשקעות הוא המקום שדרכו אנחנו מנהלים את ההשקעות

קרא עוד »