הכי בטוח – הכירו את חדר הכספות הפרטי

ברגע האמת אנו נשמור על היקר לכם מכל. הנסיון והמומחיות של חברת בריקסטון תעניק לכם ביטחון מלא באמצעות ארבע קירות פלדה, שלושה מעגלי אבטחה, שני אמצעים מתקדמים לזיהוי ואוצר אחד, הרכוש שלכם, מוגן מכל רע.

 

בטיחות ובטחון בעולם לא יציב

מגיפת הקורונה הזכירה לכולנו כי גם כשנדמה לנו שהטכנולוגיה המקיפה אותנו מגנה עלינו מפורענות, מספיק וירוס מיקרוסקופי אחד כדי להכניס עולם שלם לכאוס כלכלי. מלחמות, התחממות גלובלית, כלכלה לא יציבה, כל אלה עלולים להתגשם על ראשנו יום אחד בלי שום אזהרה. אולי לא נוכל לשנות את העולם, אבל כן נוכל להגן על היקר לכם מכל באמצעות חדר כספות פרטי בו תוכלו לשמור כל דבר שחשוב לכם.

 

בריקסטון חדרי כספות פרטיים

חברת בריקסטון נוסדה על ידי עורכי הדין דביר אינדיג ואיתי גזית בשיתוף עם צוות יועצים בריטי המתמחה בהקמה ותפעול של חדרי כספות פרטיים מנת לספק לכם בטחון מלא שהיקר לכם מכל נמצא בידיים טובות. בישראל קיימים שני סניפים, בירושלים ובתל אביב אשר תוכננו והוקמו בקפידה רבה. חדרי הכספות יושבים בין קירות העשויים מפלדה עבה בכל ארבעת צדי החדר. מערך האבטחה כולל שלושה מעגלי אבטחה קפדניים ושני אמצעים מתקדמים לזיהוי הבעלים על מנת שאתם, ורק אתם, תוכלו להכנס אל תוך החדר ולפתוח את הכספת.

 

כיצד אנחנו עושים זאת?

על מנת לספק לכם בטחון מלא כי היקר לכם מכל שמור ומוגן מכל רע, תכננו במיוחד עבורכם מערך אבטחה מהמקצועיים בעולם תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים:

חדר הכספות

חדר הכספות של בריקסטון עשוי מחומרי גלם אשר אינם קיימים במקומות אחרים בארץ, גם לא בבנקים הגדולים. הוא מנוטר מכל שש פאותיו ועומד בתקנים המחמירים ביותר של מכון התקנים הישראלי והגרמני.

 

המעגל האנושי

אנשי האבטחה שלנו נבחרים לאחר סינון קפדני, עוברים קורס מיוחד מטעמנו ועוברים בדיקות פוליגרף תכופות.

 

המעגל הטכנולוגי

על מנת להסיר כל ספק שאתם הנכם אלו שנכנסים לחדר הכספות תוכלו להכנס רק בהצגת מפתח מיוחד שתקבלו מאיתנו, בדיקת טביעת האצבע שלכם וביצוע סריקת פנים.

 

לסיכום

התקופות השתנו רבות מאז ימי הבלטה הרופפת והמזרן החלול. פעמים רבות אנו תוהים היכן לשמור כסף מזומן, פריטי אמנות נדירים, תכשיטים וחפצים שהינם בעלי ערך נוסטלגי. שריפות, הצפות, פריצות, פגיעות עקב מלחמה או קריסת מבנים גובים לא רק מחיר בנפש אלא גם אובדן של רכוש יקר מפז שאין שום דרך להחזירו. כדי שזה לא יקרה גם לכם, הגנו על רכושכם בחדר הכספות הפרטי של בריקסטון המאובטח ביותר בארץ, אפילו יותר מהבנקים הגדולים. האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ואמצעי הזיהוי הקפדניים יבטיחו לכם ביטחון מלא שהיקר לכם מכל השמור אצלנו, נמצא בידיים טובות.

כספת

 

אולי תאהבו גם את

קוביה
מה היא אונקיית זהב?

כשזה מגיע למתכות יקרות כמו זהב, השאלה כמה שווה אונקיה היא תמיד בראש מעיינינו. אחרי הכל, אונקיות הן יחידת המדידה הסטנדרטית עבור אלמנטים מסוג זה.

קרא עוד »
מטבעה
כיצד מחשבים מס לביטקוין?

שמעתם על המטבע הקריפטוגרפי ביטקוין? מהפכת המטבעות הקריפטוגרפים, או כפי שאנשים רבים נוטים לכנות אותם, מטבעות וירטואליים או מטבעות דיגיטליים, הגיעה כבר מזמן לישראל. ישראלים

קרא עוד »
אמן חושים מומלץ
איך נבחר אמן חושים?

אם אתם מתכננים אמן חושים לאירוע שלכם, הגעתם למקום הנכון. יש לנו את כל מה שאתה צריך לדעת על בחירת אמן האשליות המושלם למסיבה שלך.

קרא עוד »