ביטוח נסיעות לחול – מה הוא מכסה?

נוסעים לחול? סגרתם חופשה חלומית ביוון? או חופשת סקי רומנטית? אולי סוף שבוע קניות בלונדון? ירח דבש בקפריסין? אולי אתם נוסעים עם הילדים לכל הקיץ? או שאתם בכלל לקראת הטיול שאחרי צבא? כך או כך איזה כיף לכם! אין כיף גדול יותר מאשר נסיעות לחול. אנחנו זוכים לנקות את הראש, להחליף את הנוף ולהנות עם עצמנו או אם בן או בת הזוג, המשפחה, הילדים או חברים. קיצור נסיעות הן הרפתקאות מופלאות ומשפרות מאד את החיים.

 

למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות?

בין אם זו פעם ראשונה שאתם נוסעים או שאתם כבר שועלי הרפתקאות ותיקים, אתם חייבים לדעת שאין לטוס בלי ביטוח נסיעות. עשו את הדבר האחראי ובטחו את עצמכם בצורה הטובה ביותר גם אם זה רק לסוף שבוע. אנחנו בטוחים שתסעו ותהנו ותחזרו בשלום אך בחיים חשוב לקחת הכל בחשבון. כשאתם שוהים בחול הביטוחים הרפואיים השונים שלכם אינם תופסים.

לכן חשוב לעשות ביטוח חול בנפרד ולכל יום שאתם שוהים בחול. במקרה של פציעה או תאונה חס וחלילה, ללא ביטוח נסיעות, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב מאד בעייתי. בגלל שאין לכם ביטוח פעיל מחוץ לארץ במקרה של תאונה או של הוצאות רפואיות גדולות ומפתיעות ללא ביטוח לא תוכלו לשלם את סכומי העתק של טיפולי חירום מורכבים.

יכול להיות שהתאונה תקרה במקום בו הרפואה לא מספיק מתקדמת ותצטרכו טיסות חירום. כמו כן הוצאות רפואיות עלולות להגיע לסכומי עתק. רכשו את פוליסת הביטוח שלכם מחברה גדולה ובעלת נסיון כגון פספורט קארד, כדי להרגיש בטחון לאורך כל השהות בחול. תאונה או פציעה היא בכל מקרה אירוע לא קל ולא פשוט – אז לפחות אתם צריכים לדעת שאתם נוסעים בראש שקט ויכולים להנות בשקט מהחופשה שלכם.

למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות

מה ביטוח לחול מכסה – כמה דגשים חשובים

קודם כל חשוב לדעת שכל ביטוח הוא שונה. פוליסת ביטוח תהיה מושפעת מהרבה גורמים שיקבעו את המחיר שלה. דברים כגון גיל המבוטחים, ההיסטוריה הרפואית, מדינת היעד ועוד. איזה מה חשוב לדעת?

 

כיסוי כללי

כל פוליסת ביטוח אמורה להכיל באופן כללי כיסוי לכל צורך רפואי לרבות פציעה או תאונה. מאד חשוב לוודא שהפוליסה מכסה גם טיסות חירום במקרה הצורך. רוב הפוליסות אכן מכסות אך עד סכומים מסוימים – וודאו מה הסכום המופיע בפוליסה שהציעו לכם. תוכלו לקבל פירוט של כל המידע הנ״ל אצל אחת החברות המובילות בשוק פספורט קארד טלפון.

 

טיפולי חירום רפואיים

אתם עלולים להיות בחול ופתאום החום יעלה לילד או שתהיה פריחה חדשה לא משנה הסיבה אתם אולי תרצו לראות רופא. רוב פוליסות הביטוח מכסות ביקורים אצל רופאים. זכרו לשמור את הקבלות ואת כל המסמכים הרפואיים.

 

טיסות וציוד

במידה ואתם רוצים תוכלו לבטח גם את הטיסות שלכם. בעולם אחרי הקורונה קורה שמתבטלות טיסות, ביטוח טיסות יעזור לכם מאד במידה וטיסה תתבטל. בנוסף, אפשר לבטח את הציוד שלכם במקרה של גניבה או אובדן כדי לטוס לחופשה שלכם בראש שקט.

 

חברת iShield

אי שילד היא סוכנות ביטוח ותיקה ואמינה המתמחה במתן פתרונות ביטוח נסיעות מקיפים לטיולים מסוגים שונים, החל מחופשות קצרות ועד לנסיעות ארוכות. אי שילד מציעה חבילות ביטוח מותאמות למצבים רפואיים שונים כמו ביטוח כבודה, תאונות אישיות, ביטוח טלפונים סלולריים ומחשבים ניידים, וכן כיסויים לתרמילאים, ספורט חורף, ביטולי טיסות, ספורט אתגרי ועוד, כאשר ישנה התמקדות בשירות לקוחות אישי ומקיף. Ishield מספקת מספר דרכים ללקוחות ליצור איתם קשר, כולל טלפון, WhatsApp ודואר אלקטרוני. מטרת החברה היא לפשט את תהליך רכישת ביטוח הנסיעות ולהבטיח שהלקוחות יקבלו את הכיסוי הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים, כל זאת תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של שירות.

 

הראל ביטוח נסיעות טלפון

אולי תאהבו גם את

מטבעות בית
מתי זה משתלם לעשות ביטוח דירה?

הדירה היא אחד הנכסים היקרים ביותר עבורנו, כלכלית ומנטלית. בדירה שלנו אנו מאחסנים מגוון חפצים ורהיטים יקרים לרבות: מחשבים, כלי כסף, תכשיטים, תמונות ועוד. על

קרא עוד »