היכן כדאי לעשות ביטוח בריאות ב2021?

בכל ברכה או איחול שאנו מוסרים לאהובים ולסובבים, אנחנו מתייחסים ראשית לנושא הבריאות.

הצורך הבסיסי של אדם הוא להיות בריא, כי רק כך הוא יכול לקיים חיים איכותיים ללא דאגות.

אם ישנה חלילה תפנית ואדם נקלע למצב שמשפיע באיזשהו אופן על הבריאות שלו, הגורם הראשון אליו יפנה יהיה למי שמבטח את הבריאות שלו.

בגלל שביטוח בריאות הוא ביטוח שמלווה אותנו לאורך שנים רבות, חשוב לעשות בדיקה מקיפה ומיטבית כדי להבין מהו המקום האידיאלי להיות מבוטח בו מכל ההיבטים.

אם כן, היכן כדאי לעשות ביטוח בריאות בשנת 2021? בבדיקתנו כללנו מספר אלמנטים שחשוב להתייחס אליהם, ולפניכם התוצאות.

 

סוגים של ביטוחי בריאות

ביטוח הבריאות מאפשר למבוטח לקבל במידת הצורך סיוע וטיפול רפואי בעבור מני מצבים רפואיים אליהם הוא נקלע. כיום ישנם שלושה סוגים של ביטוחי בריאות בהם תוכלו לבחור במסגרת חברות הביטוח:

 

  1. ביטוח בריאות ממלכתי

ביטוח הבריאות הממלכתי הוא הביטוח המרכזי והבסיסי ביותר, אשר יאפשר לחולה במדינת ישראל לקבל סיוע רפואי הולם. הביטוח הנ"ל מזכה את המבוטח בסל שירותי בריאות בסיסיים, שניתנים באופן שוטף דרך בתי החולים וקופות החולים במדינה (למשל: אשפוזים כלליים ופסיכיאטרים, ריפוי בעיסוק, אספקת תרופות, מימון השתלת איברים וכו).

 

  1. ביטוח משלים

הביטוח הזה הוא נרחב יותר, כאשר היתרון המשמעותי שלו הוא היכולת לבחור את המנתח ואת המקום בו ייערכו הטיפולים, ביניהם גם בתי חולים פרטיים שיש להם הסדר עם קופת החולים. בהשתתפות עצמית ניתן לקבל גם מימון תרופות שלא בסל הממלכתי.

 

  1. ביטוח בריאות פרטי

ביטוח הבריאות הפרטי מבטיח מימון של ניתוחים בארץ ובחו"ל ללא השתתפות עצמית, בדיקות מקדימות טרם ביצוע ניתוח, פיצויים במקרים של תאונה\ מחלה ועוד. ביטוח מסוג זה יבטיח לכם חיי רווחה מושלמים.

 

איך אדע במה לבחור?

למען האמת, קשה להחליט באופן עצמאי באיזה סוג של ביטוח לבחור. מאחר וכל אחד נמצא במצב רפואי שונה, חשוב לקבל יועץ מגורם מוסמך שיידע להגיד לכם למה אתם זקוקים והאם בכלל, כך שלא תמצאו את עצמכם משלמים מדי חודש כסף על דבר מה שלא רלוונטי עבורכם. אם אתם מתקשים להבין בעצמכם, ישנן חברות שיכולות לבצע את הבדיקה עבורכם. מאחר ויש מגוון של חברות ביטוח המציעות ביטוחי בריאות פרטיים, והכיסויים  הם נרחבים גם כן ומשתנים מפוליסה לפוליסה, ההיעזרות בחברה שכזו יכולה לחסוך מכם הרבה לבטים ופערי מידע.

 

דוגמא לחברת ייעוץ והכוונה

באתר זה למשל https://indigofinance.co.il, תוכלו לקרוא אודות שירותי הכוונה בעולם ביטוחי הבריאות. החברה מבצעת עבורכם את סקר השוק בין מרבית חברות הביטוח, כל זה באמצעות מערכות טכנולוגיות משוכללות. באמצעות אותן המערכות, ניתן לבצע בדיקה אחר ההצעה הטובה, המותאמת והזולה ביותר עבורכם.

אולי תאהבו גם את

מטבעות בית
מתי זה משתלם לעשות ביטוח דירה?

הדירה היא אחד הנכסים היקרים ביותר עבורנו, כלכלית ומנטלית. בדירה שלנו אנו מאחסנים מגוון חפצים ורהיטים יקרים לרבות: מחשבים, כלי כסף, תכשיטים, תמונות ועוד. על

קרא עוד »