ביטוח בניין משותף לפני הנזק הבא

ביטוח בניין משותף הוא הכרחי בעבור אלו אשר מתגוררים בבניינים משותפים, וזאת לאור החשיפה לתביעות אישיות בגין נזקים אשר התרחשו לרכוש, ציוד כמו גם נזק גופני. להלן כל הפרטים.

ביטוח בניין משותף – בגדר הכרח

ביטוח בניין משותף מגן על דיירי הבניין כמו גם הועד מפני נזקים אשר עלולים להתרחש במרחבים המשותפים של הבניין, בין אם מדובר במערכות חימום, גז, מים וחשמל כמו גם בגין נזקים אשר עלולים להתרחש במקרה של נפילה בבניין של איש מקצוע או אורח. חשוב לזכור כי במידה ואכן נגרם נזק, מי שיישא בעלויות הן הדיירים, כאשר הועד אשר הוא הגוף המייצג עלול להיחשף לתביעות אישיות כנגדו, בעלויות של עשרות אלפי שקלים. על כן, רכישה של ביטוח בניין משותף היא הכרחית בעבור כל אדם אשר מתגורר בבניין משותף, ולהלן כמה טיפים חשובים בטרם אתם מתחילים בביצוע הרכישה.

בניין ישן

כיצד נבצע רכישה של ביטוח בניין משותף?

כיום, רכישה של ביטוח בניין משותף היא פשוטה וקל מאי פעם, כל זאת בזכות חברות ביטוח אשר מאפשרות לרכוש את הפוליסה בהתאמה אישית לתקציב, כמו גם לצרכים של כלל דיירי הבניין. חשוב לזכור כי למעשה, רכישה של הפוליסה איננה חייבת להתבצע בהסכמה של כלל הדיירים, אלא וועד הבית הוא זה שמאשר את רכישת הביטוח,  וזאת לאור העובדה כי הוא הגוף המייצג, אשר נבחר ברוב קולות ע"י כלל דיירי הבניין. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ועד הבית חשוף בעצמו לתביעות בגין נזקים אשר התרחשו, ועל כן חשוב לבצע גם רכישה של ביטוח ועד בית, כחלק מההרחבה של הפוליסה. בנוסף, מומלץ לבדוק בטרם מבצעים את הרכישה של הביטוח לגבי הרחבות שונות הכוללות ביטוח צד ג', כמו גם ביטוח כנגד רעידות אדמה או נזקים אשר יכולים להתרחש כתוצאה ממזג אוויר סוער, כמו נזילות בחללים המשותפים של הבניין הכוללים את המסדרונות, חניון כמו גם מחסנים משותפים.

מעוניינים לרכוש ביטוח בניין משותף? באמצעות חברת שניידר סוכנות לביטוח

חברת שניידר סוכנות לביטוח נחשבת למובילה בענף, וזאת לאור רמה מקצועית גבוהה כמו גם ניסיון של מעל ל 20 שנה בתחום. באמצעות הצוות המקצועי של החברה, אשר מורכב מטובי המומחים בתחום תוכלו להיות בטוחים כי תרכשו ביטוח בניין משותף אשר משקף בדיוק את הצרכים כמו גם ההתאמות הנדרשות מבחינת התקציב, ובכך לקבל מנצח ביטוחי מנצח אשר יבטיח כי גם במידה ויתרחש נזק לאחד מהמערכות המשותפות לבניין או לנכנסים אליו, תהיו מוגנים לחלוטין ולא חשופים לתביעות אישיות. אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר הרשמי של החברה בכתובת https://www.insurance-center.co.il, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם האפשרי לצורך קביעת פגישת ייעוץ ראשונית, ללא עלות. קדימה, למה אתם מחכים?

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מיסים

החזרי מס – כל מה שכדאי לכם לדעת בנושא

אתם מרגישים שאתם משלמים יותר מידי מיסים? היו בשנים האחרונות כמה חודשים שבהם הייתם מובטלים אבל בכל זאת שילמתם מיסים מלאים? אם כך, כמובן שאפשר להבין מדוע המצב הזה מרגיז

בלוג תהיו חכמים

How to cancel (or extinguish) the mortgage?

The mortgage is a guarantee right ; it is used, for example, when a mortgage is lit (it is called a mortgage loan) or a loan, to guarantee the bank that has granted the loan to recover its credit.

דולרים ומחשבון בפלאפון
כללי

הר הכסף

אזרחים רבים אינם מודעים כי יש ברשותם כספים אשר לא נעשה בהם שימוש ולא מתבצע תהליך לאיתורם. כעת, ניתן לאתר בקלות ובמהירות.     מהו כסף אבוד? רבים מאתנו מכירים את

צריכים ייעוץ משכנתא מקצועי ? השאירו פרטים >>